top of page

Kontaktpersoner

I en hektisk hverdag som består av møter, befaringer og arbeid i krevende omgivelser er det ikke alltid vi kan svare på mobil. Send oss gjerne en e-post og vi tar kontakt med deg. 

Sentralbord, +47 53 64 00 40, er bemannet i arbeidstid og e-post adressen post@omv.as blir håndtert av flere personer.

Øystein D. Dagestad

Daglig leder

Tlf +47 975 20 149

E-post: oystein.dagestad@omv.as

Andries H. Tiggelman

Produksjonssjef

Tlf +47 413 88 552

E-post: andries.tiggelman@omv.as

Gunn M. Dagestad

Økonomi/HMS/QA

Tlf +47 918 29 596

E-post: gunn.dagestad@omv.as

Ewan Huisamen

Leder prosjektavdeling

Tlf +47 920 32 205

E-post: ewan.huisamen@omv.as

Vidar Dagestad

Senior Prosjektingeniør

Tlf: +47 481 18 153

E-post: vidar.dagestad@omv.as

Karam Fwaz Alkhaled

Arbeidsleder Plate/Sveis, ParkerStore/Hydraulikk

Tlf: +47 453 91 463

E-post: karam.alkhaled@omv.as

Dmitri Ipatencov

Arbeidsleder Maskinering
Mobil +47 463 63 026
E-post: dmitri.ipatencov@omv.as

bottom of page